Pferd - oferta

Czym kierujesz się kupując narzędzia dla firmy? Oszczędność, długa żywotność i wysoka jakość to z pewnością ważne argumenty. Ale czy pomyślałeś o użytkowniku narzędzi?

PFERDERGONOMICS to specjalny program opracowany po to, by zapewnić komfort, zdrowie i bezpieczeństwo operatorów narzędzi i maszyn.

Pferd Ergonomics

 

Vibration Filter 

Długotrwałe oddziaływanie wibracji ma bardzo poważne konsekwencje dla organizmu: uszkodzenia kręgosłupa, zaburzenia krążenia i wiele innych.

Narzędzia Pferd minimalizują siłę i liczbę drgań.

Noise Filter 

Hałas to jedno z najczęściej spotykanych zagrożeń w środowisku praży. Uciążliwe i duże natężenie dźwięku powoduje nie tylko dekoncentrację i zmęczenie, ale też poważne uszczerbki na zdrowiu, a nawet utratę słuchu.

Narzędzia Pferd chronią przed hałasem.

Emission Filter 

Jakość powietrza w miejscu pracy obróbczej często pozostawia wiele do życzenia. Operatorom narzędzi i maszyn zagrażają substancje toksyczne zawarte w pyle, który potrafi przeniknąć głęboko do płuc.

Narzędzia Pferd minimalizują zawartość toksycznych substancji w pyle.

Haptic Filter 

Dotyk to jeden z najważniejszych zmysłów, który pozwala człowiekowi na poznawanie świata. Odczucia dotykowe – kształt, struktura, temperatura, waga i inne związane są z mózgiem, co umożliwia właściwą ocenę sytuacji.

Narzędzia Pferd wpływają na komfort pracy.

 

PFERDERGONOMICS – Na zdrowie!

 

Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat programu PFERDERGONOMICS, zachęcamy do zamówienia bezpłatnego pakietu informacyjnego.

W skład pakietu wchodzą:

 • podręcznik narzędziowy WZH 22
 • prospekt PFERD ERGONOMICS
 • prospekt Zdrowie i bezpieczeństwo w miejscu pracy
 • plakat składany PFERD SAFETY

Zamów pakiet już dziś !!!

Zastanawiasz się:

 • Jaką moc napędu stosować przy obróbce stali nierdzewnej?
 • Czemu narzędzia przy obróbce aluminium zapychają się?
 • Które tarcze ścierne nadają się do odgratowywania aluminium z grupy skrawalności miękkiej?
 • Które narzędzia zapewnią jednolity obraz szlifu stali nierdzewnej INOX?

Na te i wiele innych pytań znajdziesz odpowiedź w specjalistycznych prospektach Pferd Praxis.


Praxis aluminium

Praxis aluminium

Pferd Praxis
Praxis nierdzewne

Praxis nierdzewne

Pferd Praxis
Praxis tworzywa

Praxis tworzywa

Pferd Praxis

Pferd Praxis to:

 • wiedza teoretyczna na temat danego materiału np. opis właściwości materiałowych, możliwości zastosowania, zalecenia obróbcze itp.
 • informacje o procesach pracy, jakie mogą być wykonywane na danym materiale oraz przyporządkowane im poszczególne narzędzia z oferty Pferd
 • zestawienie wszystkich grup produktów przeznaczonych do obróbki omawianego materiału wraz ze szczegółowym opisem

Z nami się nie pomylisz...

PFERD oferuje najwyższej jakości narzędzia do szlifowania, polerowania oraz napędy narzędzi w połączeniu z indywidualnym doradztwem, stanowiącym wsparcie dla użytkownika przy doborze optymalnego rozwiązania w zakresie obróbki powierzchni oraz cięcia materiałów.

Podręcznik narzędziowy WZH22 jest czymś więcej niż katalogiem. Przedstawia przekrój produktów firmy PFERD zarówno wraz z podstawowymi, jak i szerszymi technicznymi informacjami oraz zaleceniami, dotyczącymi wydajnego stosowania narzędzi.

PFERD-TOOL-CENTER - niezawodny partner sprzedaży w handlu specjalistycznym

Wykorzystaj efektywnie swoją powierzchnię sprzedażową! Otwarta ekspozycja narzędzi w zasięgu ręki klienta.

Tool-Center  stanowi przejrzysty, indywidualny system prezentacji produktów Pferd w jednym miejscu.

 • profesjonalna, tematyczna prezentacja szerokiej gamy wysokiej jakości narzędzi Pferd
 • doskonałe wsparcie sprzedażowo - marketingowe, również przy dodatkowych grupach produktów
 • bezpieczna ekspozycja wartościowych narzędzi dzięki zamykanym witrynom i szufladom
 • nowoczesny design będący również ozdobą powierzchni sprzedażowej

Pferd-Tool - Center w zależności od modułu i grup katalogowych daje możliwość prezentacji produktów także na niewielkiej powierzchni sprzedażowej. Możliwość odciążenia personelu dzięki optymalnemu systemowi informacyjnemu, który pomaga użytkownikowi w szybkiej orientacji na temat prezentowanych na regale ekspozycyjnym narzędzi i ich zastosowań. System informacyjny stanowi szybką drogę do optymalnego, poszukiwanego przez użytkownika narzędzia.

Możliwość prezentacji całej gamy produktów lub tylko określonej grupy.
W zależności od powierzchni, Pferd oferuje:


 

BTC (BIG-TOOL-CENTER) - umożliwia ekspozycję szerokiego asortymentu, taki system prezentacji daje możliwość wsparcia sprzedaży dodatkowych grup produktów


 

MTC (MINI-TOOL-CENTER) - system prezentacji zapewniający oszczędność miejsca na niewielkiej powierzchni, moduł jednostronny lub dwustronny

TTC (TURNABLE TOOL-CENTER) - moduł obrotowy, zawiera cztery pola z ekspozycją


Jeśli jesteś zainteresowany prezentacją narzędzi PFERD w przejrzysty sposób w swoim sklepie, prosimy o kontakt z przedstawicielem PFERD-VSM z Twojego regionu działalności.

Dane liczbowe oraz szczegóły struktury firmy są ważne. Dla nas. Ciebie zapewne bardziej interesuje to, który z naszych produktów spełni Twoje oczekiwania. Dlatego krótko i zwięźle przedstawiamy producenta narzędzi PFERD:

• August Rüggeberg GmbH & Co. KG PFERD-Werkzeuge   - producent  precyzyjnych narzędzi ściernych.
• Marienheide  - położone w zachodnich Niemczech jest centralną siedzibą dla administracji, logistyki, działu badań i rozwoju.
• Nowoczesne linie produkcyjne na całym świecie - Marienheide i Hermeskeil (Niemcy), Vitoria (Hiszpania), Milwaukee (USA), Johannesburg (RPA).
• Pięć przedstawicielstw i biuro dystrybucji w Niemczech oraz 20 spółek, powiązanych kapitałowo, na najważniejszych międzynarodowych rynkach.

Chcesz wiedzieć więcej o August Rüggeberg GmbH & Co. KG PFERD-Werkzeuge? Zajrzyj tutaj.


Pferd - usystematyzowany program (WZH22)

PFERD oferuje najwyższej jakości narzędzia do szlifowania, polerowania oraz napędy narzędzi w połączeniu z indywidualnym doradztwem, stanowiącym wsparcie dla użytkownika przy doborze optymalnego rozwiązania w zakresie obróbki powierzchni oraz cięcia materiałów.

Podręcznik narzędziowy WZH22 jest czymś więcej niż katalogiem. Przedstawia przekrój produktów firmy PFERD zarówno wraz z podstawowymi, jak i szerszymi technicznymi informacjami oraz zaleceniami, dotyczącymi wydajnego stosowania narzędzi.

Zapoznaj się z ofertą produktów tutaj:

Podkategorie

Jesteśmy spółką joint-venture z kapitałem niemieckim z siedzibą w Kostrzynie Wielkopolskim. Na rynku polskim działamy od 1997 roku jako bezpośredni przedstawiciel dwóch niemieckich firm: Pferd i VSM

Zobacz także

 

 

 

 

Szanowni Państwo,

W każdej chwili na całym świecie podejmowane są nowe środki w celu ograniczenia rozprzestrzeniania się koronawirusa (COVID-19) i zminimalizowania jego wpływu na ludzi i gospodarkę. My, Spółka PFERD-VSM, śledzimy wszelkie napływające informacje, stale prowadzimy dialog z naszymi dostawcami oraz podejmujemy proaktywne działania w celu zabezpieczenia dostaw, a tym samym relacji biznesowych ze wszystkimi naszymi Klientami, oraz dokładamy wszelkich starań, żeby praca przebiegała bez zakłóceń. Zapewniamy Państwa, że oprócz obecnie wysokich zapasów w obszarze surowców, wszelkich materiałów, zasobów w magazynie wyrobów gotowych, podjęliśmy wystarczające środki, aby zapewnić ciągłość naszej działalności. Dołożymy też wszelkich starań, aby zamówione przez Państwa towary docierały kompletne i na czas. W związku z bardzo dynamiczną sytuacją dotyczącą rozprzestrzeniania się wirusa i wynikających z tego konsekwencji, bardzo trudno zaplanować bieżące działania. Nasza dewiza zawsze jednak pozostaje niezmienna – jesteśmy zorientowani na Klienta. Zespół kryzysowy powołany w naszej firmie codziennie ocenia sytuację i podejmuje niezbędne środki związane z organizacją pracy i zachowaniem warunków bezpieczeństwa dla naszych pracowników.

Z poważaniem,
Zespół Pferd-VSM