Pferd - oferta

pdf 209 Napędy narzędzi (22.56 MB)

(napędy pneumatyczne, napędy elektryczne, napędy wałków giętkich)

W podkatalogu 209 znajdziesz ofertę napędów narzędzi, odpowiednich do prac szlifierskich, frezarskich, do cięcia, polerowania oraz pracy szczotką.

Napędy te uwzględniają wszystkie zakresy mocy i obrotów oraz odpowiadają najnowszym wymogom odnośnie ergonomiczności i bezpieczeństwa. Odpowiednie do poszczególnych prac są następujące napędy: pneumatyczne, elektryczne i napędy wałków giętkich.

pdf 208 Szczotki techniczne (23.90 MB)

(odgratowywanie, czyszczenie spawów, czyszczenie/usuwanie rdzy)

Podkatalog 208 "Szczotki techniczne" został uzupełniony o ponad 100 nowych produktów. Oferta została poszerzona o nowe szczotki-pędzelki, szczotki tarczowe, szczotki garnkowe, szczotki stożkowe oraz szczotki ręczne. Obszerny program szczotek idealnie dopasowano do wymogów profesjonalnych zadań obróbczych na rożnych rodzajach materiału w przemyśle i rzemiośle.

Użytkownik znajdzie szczotkę najbardziej odpowiednią do zamierzonych zadań obróbczych.

pdf 206 Ściernice tarczowe do cięcia i zdzierania (17.00 MB)

(cięcie, zdzieranie szlifowanie)

Do szlifowania firma PFERD oferuje ściernice do zdzierania, elastyczne ściernice tarczowe, ściernice garnkowe, krążki ścierne oraz ściernice listkowe POLIFAN. Do cięcia materiałów dosoknale nadają się ściernice tarczowe do cięcia przy użyciu maszyn ręcznych oraz szlifierek ręcznych, a także diamentowe ściernice tarczowe do cięcia.

pdf 207 Stacjonarne ściernice tarczowe do cięcia (6.60 MB)

(przecinanie, cięcie dużych przekrojów, cięcie szyn)

Stacjonarne ściernice tarczowe do cięcia zostały przedstawione w osobnym podkatalogu 207, umożliwiając użytkownikowi przejrzystą i łatwiejszą orientację przy wyborze tych produktów:

  • CHOPSAW ściernice tarczowe do cięcia materiału pełnego, profili i rur < 3 KW
  • TABLECUT ściernice tarczowe do cięcia materiału pełnego, profili i rur 3-5 KW
  • UNIVERSAL ściernice tarczowe do ciecia materiału pełnego, profili i rur > 5 KW
  • RAIL Spezial - ściernice tarczowe do cięcia szyn
  • HEAVY DUTY wysokiej jakości ściernice tarczowe do cięcia materiału pełnego, profili i rur przy użyciu wysokiej jakości maszyn stacjonarnych
  • LABOR wysokiej jakości ściernice tarczowe do cięcia próbek metalograficznych

pdf 205 Narzędzia z nasypem diamentowym i CBN (9.19 MB)

(szlifowanie otworów, szlifowanie profili, pilniki precyzyjne)

Fachowe doradztwo to istotny czynnik przy wyborze odpowiedniego narzędzia. Zalecenia odnośnie prędkości pracy, warianty łączeń i różnych zastosowań pozwalają czerpać optymalnie korzyści z zalet, jakie oferują użytkownikowi narzędzia ścierne z nasypem diamentowym i CBN.

Jesteśmy spółką joint-venture z kapitałem niemieckim z siedzibą w Kostrzynie Wielkopolskim. Na rynku polskim działamy od 1997 roku jako bezpośredni przedstawiciel dwóch niemieckich firm: Pferd i VSM

Zobacz także